pátek 2. srpna 2013

Spume Range - Spume POD a Spume ONE by AIX

Nové dva velké a oblé chyty ve Spume designu.Spume range je řada chytů v jednotném designu připomínající pěnu. Tato řada se bude postupně rozrůstat o další nové tvary, představujeme vám další dva chyty.Chyt Spume ONE je odlehčený ("holoubek") chyt z polyesteru, což znamená, že je uvnitř dutý. Je to variabilní chyt a podle natočení při montáži ho následně použijete jako stisk, lištu nebo oblinu. ONE najde uplatnění především na bouldrových stěnách.


Spume POD je odlehčený ("holoubek") chyt z polyuretanu, což znamená, že je uvnitř dutý. Spume design na tomto chytu není tak výrazný, takže chyt je skutečně oblý, bez větších možností zaháčkovat prsty. POD najde uplatnění především na bouldrových stěnách.


U všech našich nových chytů jsme použili systém podložky, který umožňuje montáž jak klasickým šroubem M10 s válcovou hlavou, tak šroubem M10 s hlavou kónickou. Tento dual systém postupně zavádíme i u ostatních našich chytů, což ovšem ještě nějaký čas potrvá z důvodu úpravy forem, jež toto vyžaduje.


Další rozšiřování naší nabídky v určitém designovém pojetí, například vápenec, je v řešení.

Spume chyty si můžete objednat na našem e-shopu.


Jirous

0 komentářů:

Okomentovat